Kochani!
Ponieważ spełniam intensywnie swoje pasje i zainteresowania, dlatego postanowiłam założyć bloga. Powolutku będę zamieszczać tutaj coraz więcej informacji i zdjęć oraz dzielić się z Wami moimi pasjami!:) a są to: zumba, podróże, sport i oczywiście zentangle :)

Pozdrawiam!


"SZCZĘŚLIWY CZŁOWIEK, KTÓRY POSIADA PASJĘ"


,,Warto spotykać w życiu ludzi z pasją. Pasją, która nie tylko inspiruje, ale również pomaga żyć, czyniąc to nasze życie o wiele ciekawszym doświadczeniem"

Centrum Rękodzieła

CentrumRekodziela.pl

Pogoda

Pogoda Kraków z serwisu

poniedziałek, 3 czerwca 2013

10 Ogólnopolskie Dni Integracji 2013 - program

Witajcie Kochani :)

Kolejny szybciutki post wrzucam jeszcze dzisiaj, ponieważ z racji tego, że jestem wolontariuszem Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" chciałam Wam przekazać kilka słów na temat festiwalu, który już w najbliższy weekend przed nami, a więc dwa dni wytężonej pracy na Rynku Głównym w Krakowie :)

8 i 9 czerwca zapraszamy na Rynek Główny

Za 5 dni na krakowskim Rynku odbędą się 10. Ogólnopolskie Dni Integracji „Zwyciężać Mimo Wszystko”. Przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcji. Jak co roku chcemy pokazać, że wszelkie bariery tkwią tylko w ludzkich głowach i że nie ma przeszkód nie do pokonania, gdy obok nas jest drugi człowiek.

8 czerwca 2013 r. (sobota)

Godz. 19.30
Ogólnopolskie Dni Integracji „Zwyciężać Mimo Wszystko” – uroczyste otwarcie, scena pod Ratuszem, Rynek Główny
Wręczenie nagród w Konkursie Poetyckim „Słowa, dobrze, że jesteście”

Godz. 20.00
Finał 9. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty – część I, kategoria dzieci

Godz. 21.00
Finał 9. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty – część II, kategoria dorosłych
Wystąpią Finaliści Festiwalu oraz: Ewa Bem, Katarzyna Groniec, Kayah, Mrozu, Ryszard Rynkowski, Grzegorz Turnau. Koncerty poprowadzą: Anna Dymna, Cezary Kosiński, Zbigniew Zamachowski.Opieka artystyczna: Irena Santor

9 czerwca 2013 r. (niedziela)

Godz. 9.00-11.00
„Przywitaj dzień z Fitness Platinium®”

Treningi Zumba®, Bokwa oraz Dance Latino. To wesołe i energetyzujące połączenie stylów tańca będzie nie tylko doskonałą rozgrzewką, ale i świetnym początkiem dnia. Zumba®, Bokwa i Dance Latino to zajęcia dla każdego – nie trzeba umieć tańczyć aby świetnie się przy nich bawić. Doskonale rozruszają wszystkich ćwiczących, dodadzą im energii i wywołają uśmiech na twarzy.

Namiot Fitness Platinium® a w nim dodatkowe atrakcje:

Konsultacje treningowe - porady na temat treningu, ćwiczeń, odżywiania (będzie ich udzielać około piątka naszych trenerów personalnych).
Pomiar składu ciała wagą Tanita – każdy będzie mógł podejść i dowiedzieć się czegoś o swoim ciele. Waga Tanita mierzy poziom tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej i wody w organizmie.
Proste konkursy organizowane przez trenerów personalnych

Godz. 11.00-14.00
Pokazy niepełnosprawnych mistrzów sportu z udziałem publiczności i gwiazd: siatkówka, ampfutbol, kolarstwo, szermierka, wspinaczka, tenis stołowy, koszykówka, rugby.Udział wezmą także: Dominika Bednarczyk, Natalia Partyka, Radek Krzyżowski, Jan Mela, Dariusz Michalczewski, Grzegorz Mielczarek, Tomasz Schimscheiner, Zbigniew Zamachowski. Prowadzenie: Krzysztof Głombowicz i Michał Olszański

Godz. 13.00
Msza święta w Bazylice Mariackiej w intencji osób chorych i niepełnosprawnych.

Godz. 21.00
Koncert „Razem Mimo Wszystko”Wystąpią: Monika Kuszyńska, Renata Przemyk, Artur Gadowski, Robert Kasprzycki, Olek Klepacz, „Promyczki Dobra” oraz Finaliści Festiwalu Zaczarowanej Piosenki.
Prowadzenie: Anna Dymna, Piotr Polk.

O swoich działaniach opowiedzą: Fundacja „Oswoić Los”, Stowarzyszenie „Dignitas Dolentium”, Fundacja Wspólnoty Burego Misia, Fundacja Marka Kamińskiego, Stowarzyszenie Pomocy Wzajemnej „Być Razem”, Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej

8 i 9 czerwca, na Plantach przy Bunkrze Sztuki, odbędzie się kiermasz charytatywny zorganizowany przez Wolontariuszy Biura Młodych.
Uwaga: osoby niepełnosprawne mogą zarezerwować miejsca w sektorach, wysyłając e-mail pod adres fundacja@mimowszystko.org 

Zapraszam również do śledzenia aktualności na naszej fundacyjnej stronie na facebooku - link tu: Fundacja Anny Dymnej Mimo Wszystko oraz na stronie internetowej Fundacji: www.mimowszystko.org
Dzięki nowej aplikacji na Facebooku możecie brać udział w głosowaniu!:) tu link:  Kibicujemy Finalistom!:)

Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia na Festiwalu!:):) w ten weekend Kraków jest nasz!

Zumba Słowik - niech moc będzie z Wami! :):)

Wiosenne inspiracje

Witam wszystkich po baaardzo długiej przerwie :)

Dawno nie zamieszczałam nic na moim blogu, zaniedbałam ten temat ostatnio, za co ogromnie przepraszam :) jednak takie życie, że człowiek nie ma na nic czasu, a już najmniej na przyjemności ;) więc wybaczcie mi tę długą nieobecność. Dawno tu nie byłam, dużo się dzieje i szybko się żyje, ale już wróciłam z nowymi wizjami w głowie, więc szybko postaram się nadrobić wszystkie zaległości rysunkowe :) częściowo je już nadrobiłam o czym się przekonacie poniżej :)
Zdjęcia moich prac wykonała moja koleżanka, dlatego są takie ładne i jakość pierwsza klasa :) Madzia - dziękuję :) takich zdjęć nie muszę się wstydzić zamieszczać, więc już to robię :) a zaraz potem siadam do rysowania kolejnych prac póki mnie jeszcze wena nie opuściła :)
w końcu jak nadrabiać to nadrabiać :)
Oto moje wszystkie dotychczasowe prace, łącznie z najnowszymi, których jeszcze nie mieliście okazji widzieć :)
Oto one!: :)

I na koniec jeszcze ja gdyby ktoś zapomniał już jak wyglądam :P:

fot. MK
Zapraszam również do odwiedzania i śledzenia mojej strony artystycznej na facebooku, link tutaj:
Moje Atelier

Tymczasem na dzisiaj kończę tego posta i pozdrawiam Was serdecznie! :) Dziękuję za wszystkie miłe słowa, które od Was słyszę i mam przyjemność czytać w prywatnych wiadomościach, to bardzo miłe i cieszę się, że podoba się Wam to co robię :)

Już niedługo kolejne 2 prace znajdą się na moim blogu. 
Do zobaczenia! :)

Zumba Słowik